wtorek, 15 listopada 2022r.

Ile kosztuje aparat Invisalign? Dlaczego warto wybrać tę metodę korygowania wad zgryzu?

photo 1525893277997 207c04d47d65cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwxfHx0b290aCUyMHN0b21hbG9naWNhbCUyMGRlbnRpc3R8ZW58MXwwfHx8MTY1Nzk1NjEwNAixlibrb 1.2.1q80w1080

Aparat Invisalgin to nowoczesna i bardzo popularna metoda korygowania wad zgryzu. Dzięki temu można skutecznie skorygować ustawienie zębów, dzięki czemu możemy w pełni cieszyć się pięknym uśmiechem. Jeżeli również i my chcemy poprawić wygląd naszych zębów, powinniśmy wiedzieć, ile kosztuje aparat Invisalgin i po jakim czasie widać pierwsze efekty?

Aparat Invisalgin – ile kosztuje?

Koszty leczenia zależą przede wszystkim od tego z jak dużą wadą zgryzu mamy do czynienia. Leczenie za pomocą nakładek Invisalgin zaczyna się od 9000 zł. Oczywiście podana kwota nie oznacza, że właśnie tyle zapłacimy, ponieważ w wielu przypadkach może się okazać, że koszty te będą wyższe.

Warto jednak wiedzieć, że pomimo dużych kosztów związanych z takim leczeniem efekty są naprawdę spektakularne, co przekłada się na ogromne zadowolenie pacjenta. Wdrożenie profesjonalnego leczenia to szansa na całkowite skorygowanie zębów, co jest niezwykle istotne dla pacjenta, a przede wszystkim dla jego komfortu.

Dlaczego warto wybrać aparaty nakładkowe?

Leczenie za pomocą aparatów nakładkowych niesie za sobą wiele korzyści. Jedną z największych zalet, jeżeli chodzi o nakładki Invisalgin jest to, że są one niewidoczne, a więc w przeciwieństwie do aparatu metalowego nie musimy się martwić, że cokolwiek będzie widać. Ponadto możliwość ściągania nakładek pozwala na jedzenie wszystkiego, co tylko chcemy, przez co nie trzeba wprowadzać żadnej diety.

Ściąganie nakładek jest bardzo wygodne, zwłaszcza gdy zdarzają się momenty, w których nie chcemy nosić nakładek. Dla większości pacjentów, którzy chcą poprawić wygląd swojego uzębienia ważny jest efekt końcowy.

W przypadku nakładek Invisalgin pacjent może zobaczyć, jak będzie zmieniał się wygląd zębów. Oczywiście taka wizualizacja to świetne rozwiązanie dla osób, które nie do końca wierzą, że korekta wady zgryzu taką metodą przyniesie jakiekolwiek korzyści.

Aparat Invisalgin, a koszty dodatkowe

W przeciwieństwie do innych aparatów nakładki Invisalgin nie generują żadnych dodatkowych kosztów. Podanie całkowitej kwoty przez stomatologa to świetne rozwiązanie dla pacjenta, który już na samym początku wie, jaką kwotę będzie musiał zapłacić.

Wszelkie usługi najczęściej wliczane są już w cenę, a więc pacjent nie musi się martwić, że w trakcie leczenia dojdą niespodziewane wydatki. Szukając gabinetu stomatologicznego, gdzie będziemy mogli liczyć na profesjonalną pomoc specjalisty, powinniśmy sprawdzać, czy dane miejsce jest godne naszej uwagi. Jest to niezwykle istotne, jeżeli chcemy, aby leczenie przebiegało zgodnie z planem, a usługi były jak najwyższej jakości.